Zapisz się na bezpłatny webinar informacyjny 29 sierpnia!

Organizator:

Patronat:

 • Zostań wysoko cenionym partnerem biznesowym
 • Rozwiń i pozyskaj interdyscyplinarne oraz unikatowe kompetencje
 • Poznaj oraz zastosuj najnowsze rozwiązania z controllingu i rachunkowości zarządczej
 • Rozwiń sieć profesjonalnych kontaktów
 • Zdobądź prestiżowy Dyplom ACBP

BEZPŁATNY WEBINAR

Jedyny na polskim rynku szkoleń controllingowych zaawansowany program dyplomowy organizowany przez Akademię Controllingu oparty na nowoczesnej, aktualnej i praktycznej wiedzy controllingowej wypracowywanej przez najważniejsze światowe organizacje zajmujące się controllingiem: International Association of Controllers (ICV) oraz International Group of Controlling (IGC).

O programie

Advanced Controlling Business Partner

To program, który kompleksowo przygotowuje finansistów do pełnienia roli Partnerów Biznesowych kadry zarządzającej. Podczas pięciu modułów uczestnicy zdobędą gruntowną wiedzę z zakresu specjalistycznych kompetencji controllingowych (m.in. nowoczesny rachunek kosztów, budżetowanie, raportowanie zarządcze) oraz unikatowych kompetencji społecznych niezbędnych w pracy controllera (m.in. umiejętność współpracy z menedżerami z różnych działów, budowanie autorytetu, doskonalenie umiejętności komunikowania, skuteczna prezentacja).

Advanced Controlling Business Partner to 16 dni szkoleniowych w ramach 7 zjazdów (dwa zjazdy trzydniowe oraz pięć zjazdów dwudniowych). W ramach programu uczestnicy podchodzą do czterech egzaminów kompetencyjnych (E1-E4), przygotowują pięć praktycznych projektów (P1-P5). Zwieńczeniem kursu jest egzamin dyplomowy, realizowany w odrębnie wyznaczonym terminie po ukończeniu pięciu modułów, zaliczeniu czterech egzaminów (E1-E4), przygotowaniu pięciu projektów (P1-P5). Absolwenci programu ACBP uzyskują prestiżowy dyplom potwierdzający ich interdyscyplinarne kompetencje.

RUSZYŁY ZAPISY DO XIV EDYCJI WARSZAWA!

Program ACBP realizujemy: Warszawie oraz w formie ONLINE. Sprawdź szczegóły i zapisz się – zdobądź dyplom Advanced Controlling Business Partner bez wychodzenia z domu.

BEZPŁATNY WEBINAR INFORMACYJNY – 29 sierpnia 2024!

Zapraszamy na bezpłatny webinar organizacyjny – poznasz wszystkie szczegóły dotyczące programu Advanced Controlling Business Partner! Spotkanie realizujemy za pomocą MS Teams. Zaprezentujemy Ci szczegóły dotyczące tego programu. Dowiesz się kim są nasi trenerzy, poznasz dokładnie wszystkie 5 modułów szkoleniowych. Wyjaśnimy Ci w jaki sposób przebiegają szkolenia i opowiemy o ścieżce certyfikacyjnej ACBP.

To doskonały moment, by zaplanować rozwój: swój oraz swoich pracowników. Jeżeli jesteś menedżerem zespołu controllerów to na pewno powinieneś wziąć pod uwagę ACBP podczas planowania szkoleń dla twojego zespołu.

Dołącz 29 sierpnia o godz. 14:00!

Dla tych, którzy się liczą

Menedżerów finansów i controllingu:

Specjalistów finansów i controllingu:

Interdyscyplinarne i unikatowe kompetencje

Partnerów biznesowych i kadry zarządzającej

 • Uzyskasz prestiżowy dyplom Advanced Controlling Business Partner (ACBP), potwierdzisz swoje wysokie kompetencje i zdobędziesz pozycję cenionego partnera biznesowego.
 • Poznasz kompleksowe podejście do rozwoju procesów controllingowych (Controlling Process Model 2.0.).
 • Uzyskasz wiedzę opartą na wytycznych największych na świecie organizacji zajmujących się controllingiem i rachunkowością zarządczą, jak ICV, IGC, IMA, IFAC.
 • Zdobędziesz wiedzę o najważniejszych koncepcjach w dziedzinie controllingu, które zostały wypracowywane na gruncie europejskim, jak i tych dotyczących rachunkowości zarządczej (management accounting) wywodzących się z USA.
 • Rozwiniesz interdyscyplinarne kompetencje w obszarach wskazanych przez IGC w Controlling Competence Model tj.: profesjonalnej wiedzy controllingowej i jej wykorzystania, przywództwa, orientacji na klienta, skuteczności oraz kształtowania przyszłości.
 • W praktyce zrealizujesz 5 projektów, polegających na opracowywaniu nowoczesnych koncepcji controllingowych oraz przygotowaniu prezentacji i omówieniu wyników.
 • Pozyskasz wydrukowane egzemplarze najważniejszych pozycji literaturowych wydanych przez ICV oraz IGC m.in.: Controlling Process Model 2.0., Doskonałość w projektowaniu raportów i inne.

Kim jesteśmy

Program ACBP objęty jest patronatem największego na świecie Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV)

Organizatorem programu dyplomowego ACBP jest firma szkoleniowa Akademia Controllingu.
„Twój pierwszy wybór!”

Program ACBP posiada międzynarodowy certyfikat jakości organizacji International Group of Controlling (IGC)

CONTROL
= THE POWER TO…

Control oznacza moc podejmowania decyzji oraz moc wpływania na lub kierowania zachowaniem ludzi. W nowoczesnym rozumieniu controllingu chodzi o orientację na przyszłość, osiąganie celów, transparentność oraz siłę lepszego argumentu.

Złożoność dzisiejszych przedsiębiorstw, skomplikowanie procesów zarządczych sprawia, że menedżerowie potrzebują profesjonalnego i wiarygodnego wsparcia.

W coraz większej liczbie przedsiębiorstw wsparciem tym są wysoko cenione zespoły interdyscyplinarnych, doskonale wykształconych controllerów – partnerów biznesowych.

RAMY KWALIFIKACYJNE I ŚCIEŻKA DYPLOMOWA PROGRAMU ACBP

Poznaj szczegóły

Zostaw nam kontakt do siebie – oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące programu dyplomowego Advanced Controlling Business Partner.